בסניפים האלה מתקיימת קבלת קהל פרונטלית: אום אל פאחם, אופקים, אור עקיבא, אילת, אשדוד, אשקלון, באקה אל גרביה, באר שבע, בית שמש, בני-ברק, בת ים (יפו), דימונה, הרצליה, חדרה, חולון, חיפה, חצור הגלילית, טבריה, יבנה, יהוד, יוקנעם, ירוחם, ירושלים, ירושלים- צפון, כפר כנא, כפר סבא, כרמיאל, לוד, מודיעין, מודיעין עילית, מסעדה, מצפה רמון, מרר, נהריה, נוף הגליל, נצרת, נתיבות, נתניה, סח'נין, עכו, עפולה, ערד, פרדס חנה, פתח תקווה, צפת, קצרין, קריות, קרית גת, קרית מלאכי, ראש העין, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן, שדרות, שפרעם, תל אביב.